Novak Djoković. Zwycięzca – premiera książki

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, że na polskim rynku wydawniczym pojawiła się nowa, ciekawa pozycja o jednym z najwybitniejszych tenisistów w historii.

Autor: Blaža Popović

Tytuł: Novak Djoković. Zwycięzca

Format: 151×233 mm

Oprawa: twarda

Liczba stron: 544 + wkładka zdjęciowa

Tłumaczenie: Anna Suwała

ISBN: 978-83-65568-07-6

Wydawnictwo: Planeta

Cena: 54,90 zł

Premiera: 13.09.2017

 

Niezwykle rozbudowana i dogłębna opowieść, która odkryje przed czytelnikami rozwój kariery oraz osobiste tajemnice tego wyjątkowego tenisisty.

Losy Novaka Djokovicia stanowią niezwykle inspirujący przykład dla wszystkich miłośników tenisa oraz sportu w ogóle.

Urodził się i wychował w targanej konfliktami i kryzysami Serbii, ale dzięki niezwykłej sile charakteru, wierze w sukces i pełnemu poświęceniu ze strony rodziny, mógł pojawić się na największych tenisowych arenach i podbić serca kibiców na całym świecie.

Jakie przeszkody musiał pokonać, aby dotrzeć na szczyt? Jakie przyświecały mu wartości i przekonania? Jakimi cechami musiał się wyróżniać, aby mimo licznych przeciwności losu i własnych słabości wyrosnąć na międzynarodową gwiazdę? I jak to się stało, że mimo gigantycznej sławy pozostał tym samym zabawnym, oddanym rodzinie i ojczyźnie Nole?

Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w pierwszej tak osobistej opowieści, w której z bliska poznajemy skromnego chłopaka, kochającego syna i męża, fenomenalnego zawodnika i najprawdziwszego ambasadora Serbii oraz sportu tenisowego na świecie.

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *