Turystyka

Turystyka

źródło: serbia.travel, autor: D.Bosnić

Serbia jest krajem pełnym nieodkrytego piękna, łączącym w sobie magię dawnych lat, dzikość przyrody i nowoczesność. Chociaż niewiele osób o tym wie, w Serbii spędzić można ekscytujący urlop wypełniając czas zwiedzaniem i odpoczynkiem w najpiękniejszych zakątkach Półwyspu Bałkańskiego.

Tym, co szczególnie wyróżnia podejście Serbów do turystów, jest powszechna gościnność obywateli Serbii, wymieniana jako jeden z głównych powodów, dla których warto odwiedzić ten kraj. Obcokrajowcy często mogą się poczuć jak u siebie w domu, nierzadko traktowani są przez poznanych na wakacjach Serbów jak członkowie rodziny.

Zapraszamy do odkrycia uroku Serbii!

Dokumenty podróży

Bezpieczeństwo

Miasta

Festiwale

Kultura

Natura

 

 

UWAGA!

Oficjalną walutą Serbii jest dinar serbski (RSD):

 

 

 

 

 

 

 

 

Monety i banknoty z inskrypcją Narodowego Banku Jugosławii (Narodna Banka Jugoslavije), wyglądające tak samo lub podobnie do tych wyemitowanych przez Narodowy Bank Serbii, zostały wycofane z obiegu i nie są już uznawane. www.nbs.rs

 

Visit Balkan

Polecamy kontakt z biurem podróży Visit Balkan z Chorzowa w razie wszelkich wątpliwości związanych z podróżowaniem po Bałkanach jak również w celu organizacji indywidualnego bądź grupowego wypoczynku nie tylko w Serbii lecz na całym Półwyspie Bałkańskim.

Zapraszamy na stronę biura: www.visitbalkan.pl oraz do kontaktu z  właścicielem biura, panem Goranem Kovačeviciem: goran@visitbalkan.pl

 

Komentarze są wyłączone.