Letnie festiwale w Serbii

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa, którzy podróżują tego lata do Serbii na jej najpiękniejsze, tradycyjne festiwale!

Guča 08-11.08.2019

Guča festiwal to tradycyjna impreza – legenda i niepowtarzalne spotkanie trębaczy, którzy każdego roku spotykają się w miasteczku Guča w zachodnim regionie Serbii – Dragačevie. Prawie milion odwiedzających nie tylko z Serbii, ale i z zagranicy przybywa w sierpniu do małej miejscowości by wspólnie tworzyć największy festiwal instrumentów dętych na świecie.

Belgrade Beer Fest 14-18.08.2019

Festiwal promujący pozytywną energię, świetną zabawę i kosmopolitycznego ducha Belgradu. Belgrade Beer Fest to przede wszystkim wizytówka miasta i jego mieszkańców, prezentuje kulturę i dziedzictwo Bałkanów, jego smaki i melodie. Odwiedzający z wszelkich stron świata w relaksującej atmosferze, przy muzyce, jedzeniu i piciu mają okazję poznać Serbię z jej najlepszej strony.

Festival Uličnih Svirača 29-31.08.2019

Podgrađe Petrovaradinske obok Nowego Sadu po raz kolejny zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Festiwal artystów ulicznych już od 19 lat pielęgnuje ducha sztuk ulicznych, nie ograniczając gatunków, form przekazu, ani nie dzieląc ich na elitarne lub popularne – każdy, kto pragnie się zaprezentować może się zgłosić. Festiwal skupia głównie muzyków, ale również grupy taneczne, teatralne, akrobatów czy performerów, którzy występują pod gołym niebem, otoczeni przez publikę jak na ulicznych przedstawieniach

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *